Soodus!

Loom Twister heegelkummide stardipakk 1000tk, kingituseks 2400 tk

10.00 

Ostes Loom Twister heegelkummide 1000tk stardipakki, saad kingituseks värvide mängu (täitepakid: punane, roheline, kollane, lilla), milles kokku 2400 tk heegelkumme.

Olemas kõik mida vajad käevõrude meisterdamiseks! Komplektis punumisalus, s-kinnitused, heegelnõel, kaunistused, 1000tk eri värvi kumme. Loom Twister heegelkummid on ohututd sinu lapse tervisele – need on kontrollitud ja vastavad EL tervisekaitse nõuetele.

Laos

Kirjeldus

Ostes Loom Twister heegelkummide stardipakk 1000tk saad kingituseks värvide mäng 2400tk (punane,kollane,lilla,roheline)

Sisaldab:

1 x stardipakk, milles on 1000tk eri värve heegelkumme, punumisalus, s-kinnitused ja kaunistused. Tooted on LATEKSIVABAD!

KINGITUSEKS: heegelkummide täitepakid: roheline, kollane, punane ja lilla. Igat värvi 2 pakki (300tk). Kokku 2400tk.

Loom Twister heegelkummide stardipakk on hea algus meisterdamiseks! Lase fantaasial lennata ja meisterda käevõrusid, loomakesi, kaunistusi, nukuriideid ja palju muud põnevat. Tegevust jätkub tundideks!  Sobib nii tüdrukutele kui poistele – kõigile meeldivad loom bands heegelkummid! Hea toode kingituseks!

Õpetusi Loom Twister heegelkummidega meisterdamise kohta leiad hulganisti Loom Bands Eesti FB lehelt.

Loom Twister sarja tooted vastavad Euroopa Liidu tervisekaitse nõuetele. On läbinud EN71 1,2,3 testid ning EN 14372:2004 6.3.2 lisatestid ftalaatide sisalduse kohta ja omavad CE sertifikaati. Loom Twister sarja tooted on turvalised Sinu lapsele! Toodete ohutuse kohta saad täpsemalt lugeda siit: OHUTUS