Kollektiivpuhkus 21.01-09.02.2024

Head kliendid! Oleme kollektiivpuhkusel alates 21. jaanuar kuni 09. veebruar 2024. Sel ajal me teie tellimusi teele ei pane. Postitame viimased pakid kuupäeval 20.01.2024 (tellimused, mis on saabunud kuni kella 13:00-ni). Järgmine tarne alates 10.02.2024. Rõõmu ja head soovides, Loom Bands Eesti kollektiiv

Päkapikkudele

Peagi saabuvad jõulud! Päkapikusoki sisse sobivad hästi heegelkummide täitepakid!

Riigiasutustele

Riigiasutused! Selleks, et osta meie tooteid e-arvega, saatke meile oma soovid e-maili teel: info@loombands.ee

Naistepäev 

Peagi saabub naistepäev! Praegu on hea aeg võtta kapist välja heegelkummide komplekt ja meisterdada oma sõbrannale, emale või õpetajale tore kingitus.

Meisterdamisideid leiad näiteks siit:

Lihtne lillekujuline meisterdus: https://www.youtube.com/watch?v=kvZv8iohJ1s

Keerulisem käevõru: https://youtu.be/CIo_-lF1d4w 

Sõbrapäev

Sõbrapäeval meisterda sõbrale tore sõbrapael-käevõru. Õpetusi selleks leiad näiteks siit: https://makeandtakes.com/rainbow-loom-bracelets 

NB! Oleme lisanud müügile uusi tooteid! Tutvu meie valikuga e-poes!

Vanemad uudised

Eesti Kunstiakadeemia disainiteaduskonna II kursuse üliõpilaste näitus EKA Raja Galeriis. Installatsioonide rajamisel kasutasid tudengid palju heegelkumme, karpe ja punumisaluseid. Näitus jääb avatuks kuni 29.03.2017.

15.12.2015
Loom Bands Eesti kingib sel aastal Tallinna Lastekodu lastele meisterdamiseks toredaid heegelkummi komplekte. Loodame, et kõigi laste jõulud tulevad sel aastal rõõmsad ja värvilised.
Peagi, peagi tuleb ta, jõuluvana kingikotiga …

 

Suur heegelkummide meisterdamise võistlus
Suur heegelkummide meisterdamise võistlusvoistlus

05.12.2014

Jagame teiega täisversiooni “Maalehe” artiklist “Ehted heegelkummist”, kus Loom Bands Eesti juhataja räägib heegelkummide teemal. Artikkel ilmus 4. detsembril 2014 Maalehe lisas “TARGU TALITA teemanumber JÕULU OOTEL” ja see asub leheküljel 20. Juttu tuleb ka heegelkummide ohutuse teemal.

Artiklit saate lugeda siit: Maalehe artikkel “Ehted heegelkummist” lk 20

uudised
uudised