Suur heegelkummide meisterdamise võistlus

PILDIVÕISTLUSE reeglid

10.01.2015

 1. Kampaania kestab 10.01.2015 – 10.02.2015
 2. Kampaania korraldaja on Loom Bands Eesti (Raksman Grupp OÜ).
 3. Kampaania auhindadena loositakse peale võistluse lõppu 11.02.2015 välja 3 auhinda. Auhinnad saavad kolm kõige enam hääli kogunud pildi autorit. Auhinnad on järgmised:
   1. Esimene koht: Loom Twister 5000 heegelkummiga megakomplekt
   2. Teine koht: Loom Twister 3000 heegelkummiga superkomplekt
   3. Kolmas koht: 3000 heegelkummi (5 pakki Loom Twister 600 heegelkummiga täitepakki)
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb lisada pilt enda tehtud heegelkummi meisterdusest Loom Bands Eesti kodulehel asuvasse võistluse rakendusse (https://loombands.ee/voistlus/)
 5. Kui selgub, et võistlusele on saadetud pilt, mille autoriks ei ole võistleja ise, on korraldajal õigus eemaldada pilt võistluselt ja küsida juurde täiendavat tõestusmaterjali autoriõiguste kohta.
 6. Iga osaleja võib lisada kuni 5 pilti.
 7. Pildi lisamiseks peab olema Loom Bands Eesti kodulehe registreeritud kasutaja.
 8. Pildi lisamiseks ja pildi poolt hääletamiseks peab kasutaja lubama oma andmeid (e-posti aadressi) kampaanial kasutada. Andmeid kasutatakse võitjatega kontakteerumiseks ja osalejatele ning hääletajatele teavituste ja infokirjade saatmiseks ning ei jagata kolmandatele osapooltele.
 9. Igal hääletajal on õigus anda 1 hääl 24 tunni jooksul iga pildi kohta.
 10. Kõigil osalejatel ja hääletajatel õigus jagada pilte sotsiaalmeedia vahendusel, et koguda lisahääli oma lemmikpildile.
 11. Korraldajal on õigus teha valik, millised võistlusele esitatud pildid avaldatakse (avaldamata võidakse jätta pilt näiteks siis, kui kui pildi kvaliteet on väga kehv või kui pilt ei vasta võistluse teemale).
 12. Võitjatega võetakse ühendust. Võitjate nimed avaldatakse Loom Bands Eesti kodulehel (loombands.ee) ja Loom Bands Eesti Facebooki leheküljel (www.facebook.com/LoomBandsEesti ).
 13. Auhindu ei maksta välja rahas. Kampaania korraldaja võtab enesele vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.
 14. Võitjad peavad auhinna kättesaamiseks saatma kampaania korraldajale oma kontaktandmed, et Loom Bands Eesti saaks võitjale edastada auhinna kas SmartPosti vahendusel või muul kokkulepitud tarnspordi viisil.
 15. Kõigi auhindade kättetoimetamise üksikasjad lepitakse võitjatega kokku isiklikult.
 16. Kampaanias võivad osaleda kõik, välja arvatud Raksman Grupp OÜ töötajad, partnerid ning nende perekonnaliikmed.
 17. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
 18. Tarbijamängu korraldajal on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel tarbijamäng ühepoolselt katkestada,  teavitades sellest viivitamatult massimeedia vahendusel.
 19. Kampaania lisainfo telefonil 58182411 (igal tööpäeval 10.00-16.00) või info@loombands.ee