Loom Twister heegelkummide MEGA komplekt 5000tk

18.50 

Loom Twister heegelkummide MEGA komplekt 5000tk sisaldab: 

5000 heegelkummi (kokku 28 eri värvi), 2 tugevat punumisalust, tugev metallist heegelnõel, S- kujulised kinnitused (s-clips) 200tk, kaunistused 15tk, Y-kujuline väike punumishark, plastikust karp heegelkummide ja tarvikute hoidmiseks. Loom Twister heegelkummid on ohututd sinu lapse tervisele – need on kontrollitud ja vastavad EL tervisekaitse nõuetele.

Laost otsas

Tootekood: Twister5000 Kategooria: Sildid: , , , , ,

Kirjeldus

Loom Twister heegelkummide MEGA komplekt 5000tk – tõelist kvaliteeti hindavale meistrile!

Sisaldab:

5000 heegelkummi (kokku 28 eri värvi) LATEKSIVABAD!

2 tugevat punumisalust

Tugev metallist heegelnõel

S- kujulised kinnitused (s-clips) 200tk

Kaunistused 15tk

Y-kujuline väike punumishark

Plastikust karp heegelkummide ja tarvikute hoidmiseks (valikus on roosa või valge läbipaistev karp).

Loom Twister heegelkummide MEGA komplekt on paljude lisadega täiuslik komplekt! See on sobilik karp ka sel juhul, kui peres on mitu last, sest kumme on piisavalt ja punumisaluseid on kaasas mitu. Heegelkummidest saad valmistada palju erinevaid käevõrusid, loomakesi, kaunistusi, nukuriideid ja muud põnevat. Lase fantaasial lennata ja naudi käsitööd! Tegevust jätkub tundideks! Väga luksuslik heegelkummide karp, mis rõõmustab iga last!

Õpetusi Loom Twister heegelkummidega meisterdamise kohta leiad hulganisti Loom Bands Eesti FB lehelt.

Loom Twister sarja tooted vastavad Euroopa Liidu tervisekaitse nõuetele. On läbinud EN71 1,2,3 testid ning EN 14372:2004 6.3.2 lisatestid ftalaatide sisalduse kohta. Omavad CE sertifikaati. Loom Twister sarja tooted on turvalised Sinu lapsele! Loe toodete ohutuse kohta siit: OHUTUS